Dlaczego warto wybrać HYLO®?

HYLO® to wszechstronna i kompletna linia produktów nawilżających do oczu, wśród których można znaleźć odpowiedni preparat do stosowania na dzień i na noc, dostosowany do zaawansowania objawów zespołu suchego oka. Dowiedz się więcej o produktach HYLO®. 

Poster Image TV Spot HYLO CARE®

HYLO® spot reklamowy

Produktübersicht Hylo Eye Care

przegląd produktów HYLO®

zalety Co oferują produkty linii HYLO®

Dzięki zawartości długołańcuchowego kwasu hialuronowego o wysokiej lepkości, krople do oczu HYLO® długo utrzymują się na powierzchni oka i trwale ją nawilżają. Wszystkie krople do oczu z linii HYLO® są dostępne w opatentowanym systemie COMOD®, więc nie zawierają żadnych konserwantów ani fosforanów. Produkty HYLO® są wyjątkowo dobrze tolerowane, a także bardzo ekonomiczne! Specjalna pompka zapobiega kontaktowi preparatu z otaczającym powietrzem i po każdym naciśnięciu aplikatora uwalnia tylko jedną kroplę. Z butelki o pojemności 10 ml można uzyskać co najmniej 300 kropli. Preparat jest hermetycznie zamknięty, więc krople do oczu są sterylne przez 6 miesięcy po pierwszego użycia.


  • ©puhhha - stock.adobe.com

wizja Twój godny zaufania partner w pielęgnacji i zdrowiu oczu!

Myślimy przyszłościowo i działamy innowacyjnie: stale rozwijamy nasze produkty z linii HYLO® – zgodnie z najwyższymi standardami jakości i najnowszymi osiągnięciami medycyny i technologii. Oferujemy kompleksowy wybór preparatów do stosowania w zespole suchego oka. Dysponujemy odpowiednim preparatem HYLO® na każde dolegliwości oczu, takie jak swędzenie, pieczenie lub zaczerwienienie. Niezależnie od tego, czy chodzi o sporadyczne nawilżanie oczu, czy łagodzenie nasilonych dolegliwości związanych ze stanem zapalnym lub uszkodzeniem rogówki – preparaty HYLO® zapewniają wszechstronną gamę możliwości, od zastrzyku świeżości po intensywną pielęgnację.


  • ©Monkey Business - stock.adobe.com

historie historia sukcesu HYLO®

W 1974 r. czterej farmaceuci z kraju związkowego Saary: Albrecht Holzer, Dieter Trox, Werner Buxmann i Werner Bernhard założyli firmę URSAPHARM, która produkowała preparaty do oczu. Od 1993 r. krople do oczu URSAPHARM są dostępne w innowacyjnym, opatentowanym systemie COMOD®, który gwarantuje sterylność produktu bez dodatku konserwantów. Wprowadzenie na rynek kropli do oczu HYLO COMOD® w 1999 r. zapoczątkowała pasmo sukcesów produktów linii HYLO®. HYLO GEL® jest pierwszym w historii Niemiec wyrobem medycznym do nawilżania oczu stosowanym w zespole suchego oka, który został oficjalnie sklasyfikowany jako preparat przepisywany przez lekarzy.


współpraca HYLO® oznacza silne partnerstwo.

Drużyna numer 1 w Bundeslidze i marka numer 1 firmy URSAPHARM nawiązały współpracę. Od 2019 r. Od lipca 2019 r. URSAPHARM i produkty HYLO® zyskały status platynowego partnera klubu piłkarskiego Bayern Monachium. Zarówno firma URSAPHARM, jak i Bayern Monachium kultywują wieloletnie tradycje, a jednocześnie cenią innowacje i przywiązują wagę do wydajności i jakości. 

Platynowe partnerstwo z Bayern Monachium.

Gabriel Clemens

  • Platynowe partnerstwo z Bayern Monachium.

  • Gabriel Clemens

zasięg międzynarodowy Produkty URSAPHARM są obecne na rynkach w ponad 70 krajach.

Linia HYLO® wiedzie prym na rynku produktów do pielęgnacji i leczenia oczu nie tylko w Niemczech. W ostatnich dziesięcioleciach firma URSAPHARM rozrosła się w grupę firm, które działają na całym świecie. Oprócz niemieckiej centrali w Saarbrücken w Kraju Saary, międzynarodowa sieć URSAPHARM obejmuje biura sprzedaży w Holandii, Austrii, Francji, Portugalii, Włoszech, Belgii, Polsce, Czechach, Słowacji, Rosji i Indiach. Produkty URSAPHARM są też dostępne w wielu innych krajach w ramach umów dystrybucji zawartymi z naszymi partnerami handlowymi.


produkty do produktów HYLO®

media społecznościowe Śledź HYLO® na Instagramie!